22 Mayıs 2011 Pazar

Hakan Yıldırım artık dünya yıldızlarının tercihi!

Fashion Moda


 Hakan Yıldırım'ın başarısını, çizgisini, modaya kattıklarını tartismamiza gerek bile yok sanırım. Paris'de gerçekleştirdiği birbirinden önemli defileler, kazandığı ödül ve bugüne kadar yaptıklarıyla Türkiye'nin gururu haline geldi. Hakan Yıldırım'ın çok yakın bir zamanda dünya yıldızlarını giydirebileceginden hiç şüphem yoktu. Geçen haftalarda blogumda rastlamışsınızdır Jennifer Lopez'in giydiği beyaz Hakaan elbiseyi sizlerle paylaşmıştım. 
 Şimdi ise Penelope Cruz Hakaan tercih edenlerden olmuş. Hakan Yıldırım'i tebrik ediyor ileriki günlerde çok daha önemli insanların tercihi olacağını sizlere hatırlatmak istiyorum..

Peki daha önce kimler hangi Hakaan tasarımlarını giymişti hatırlıyor musunuz?
Emma Watson

 Imogen Newton

5 yorum:

 1. Gurur verici tabi :) Ama Jennifer Lopez'in giydiği beyaz elbiseyi ben ona hiç mi hiç yakıştıramadım :)

  YanıtlaSil
 2. TASARIMLARI BİR HARİKA.

  YanıtlaSil
 3. wooow diyorum hakkaten de şaşırtıcı, aslında neden şaşırıyorsak biz hem dünya starı olmak ister hemde başyan olumayacağını kabullenip sineriz ama bunu aşan birileri var! çok mutlu edici bir haber!

  YanıtlaSil
 4. Geçtiğimiz kış Hakan Yıldırım "Koton" için muhteşem bir koleksiyon yapmıştı. Tasarımcının kıyafetlerine makul fiyatlarla ulaşmak çok keyifliydi.Bu arada Hakan Yıldırım & Koton birlikteliği ilkbahar-yaz'da da devam ediyor.

  YanıtlaSil