27 Ağustos 2010 Cuma

IFW 2.Gün Karma 1 (Lug von Siga, Zeynep Erdoğan, Zeynep Tosun)

Fashion Moda


Lug Von Siga 


Zeynep Tosun 




Zeynep Erdoğan

Karma 1 olarak adlandırılan Zeynep Erdoğan, Zeynep Tosun ve Lug Von Siga'nin beraber yaptığı defile günün en güzel defilelerinden biriydi. Zeynep Erdoğan kendini tekrar ediyor ve bu el modellerini daha önce D&G yapmıştı gibi tepkilere mağruz kaldı. Koleksiyonun adını verdiği "Touch Me" (Dokun Bana) temasına uygun olarak hazırladığı koleksiyonu herkes tarafından çok beğenilmedi. Bu koleksiyonun yanında Zeynep Tosun ise bu konuda ne kadar başarılı olduğunu  gösterdi. Vintage havasıyla yarattığı koleksiyonu ilk kostümünden sonuncusuna kadar çok hoş bir ahenk içindeydi ve pastel renklerin hakimiyetiyle karma defilenin öne çıkan ismiydi. Lug Von Siga yanı Gül Agac'a gelince bir çok defilede gördüğümüz deri hakimiyeti onun koleksiyonundada vardı. Bence bu karma defilenin en iyisi Zeynep Tosun, iyinin iyisi Lug von Siga ve iyinin kotusu Zeynep Erdoğandı.. 

2 yorum:

  1. Zeynep Erdoğan çok iyi tanıdığım bır tasarımcı degil ama bu kadar ciddi bir organızasyona katılırken böylesi tasarımlarla katılmış olması şaşırtıcı.iyi cesaret .Tasarımcı / modacı yenilikler üretmeli.yeniliklerle karşımıza çıkmalılar..

    YanıtlaSil
  2. bu el modelini Victoria's Secret sanırım 2008 defilesinde kullanmıştı, hatta zenci bir model taşımıştı, İFW öncesi zeynep erdoğan resimlerinde de bu elleri gördüğümde hayal kırıklığına uğramıştım.
    daha özgün olabilirdi diye düşünüyorum bende.

    YanıtlaSil